Novinky - Le Margery

Le Margery*CZ
Chovatelská stanice britských koček
Přejít na obsah

12.10.2022
Minulý týden byl ve znamení odjezdu posledních koťátek, naši dospěláci užívají vytouženého klidu od malých "rarachů"
Messalinka a Michellka odjeli do nového domova společně, budou bydlet se dvěma bílými kocourky od naší Scarlettky.
Modrokrémová kočička Narnie odjela také do nového domova do Holešova a dle foto a videí se má skvěle.
Přeji všem našim letošním koťátkům spokojené domovy, plná bříška a hodně lásky :-)


2.8.2022
Lilový kocourek Larry odjel koncem července do nového domova.
Máme volné ještě dvě lilové kočičky, modrou kočičku a dvě modré želvovinové kočičky. Do svých nových domovů již jsou připravené.


5.7.2022
Máme volné dvě lilové kočičky Messaline a Michelle, lilového kocourka Larryho a z nejmladších máme k rezervaci kočičky od Eirinky, modré, modré želvovinové a lilovou želvovinovou kočičku.


9.3.2022
Kocourci z vrhu " K " jsou již ve svých nových domovech, kocourek Karl dělá společnost dvěma krásným malým slečnám v Šumperku. Přejeme mu i všem našim odchovaným prckům krásné a spokojené domovy plné lásky a plných mističek :-) :-) :-)


14.2.2022
Kocourci z vrhu " K " se rozjeli do svých nových domovů, je volný lilový kocourek Karl, ten na svoji skvělou rodinku ještě čeká. Je uvrněné, stále předoucí spokojené a velmi kontaktní koťátko :-)

4.12.2021
Na MVK v Olomouci jsme představili naši plavo bílou kočičku Honey, líbila se, získala dva certifikáty CAC.

29.11.2021
Pomalu se nám koťátka rozjíždí do svých domovů, modrá kočička Janette odjela do Hradce Králové, kocourek Johny odjel do Prostějova, Jerry a Juvien budou bydlet v Molenburgu ( Vysočany) a starší Izzynek odjel do Dolan u Olomouce k mojí kamarádce. Bude dělat společnost staršímu kocourkovi, kterému odešel na nemoc parťák. Izzynek si svou milou a klidnou povahou ihned získal kocourka na svou stranu :-)24.10.2020
Geneviéve jsme v pátek předali její nové rodině. Bude dělat radost na Slovensku. Přejeme Genince jen ten nej domov plný lásky a dobrotek ♥ ♥ ♥

20.7.2020
Koťátka od Petronellky odjela postupně do svých milujících domovů, Flynn bude bydlet v Olšanech u Rousínova, Faustík v Moravské Nové Vsi a Finneček v Ostravě. Všem našim zlatíčkám přejeme jen ten nej.... domov, hodně lásky a mazlení :-)
Kočička Freya zůstává s námi, má nádhernou lilovou barvu a skvělou povahu po mamince Petronellce.
25.6.2020
Koťátka od Petronellky jsou již po 2 očkování, kocourkům pomalu balíme batůžky a za pár dnů se rozjedou do svých nových domovů kde je budou hýčkat a pečovat o ně s láskou. Kočička Freya pravděpodobně zůstane s námi doma a bude dělat radost nám :-)

22.10.2019
Poslední volná holčička Eileenka odjela v pátek do nového domova v Havířově. Hodně lásky Eileenko :-)


13.10.2019
Kocourek Emilio a kočička Emilka odjeli do svých nových domovů, Emilek bude bydlet ve Zlíně a Emilka v Mostě. Oběma přejeme nádherný a spokojený život plný lásky :-)26.8.2019
Našim malým prckům je 6 týdnů, již ochutnávají granulky, rostou nám před očima.

20.7.2019
Dnes odjela poslední holčička z vrhu "D", všechna koťátka z tohoto vrhu mají již své milující rodinky a my jim všem přejeme šťastný a spokojený život plný lásky, klidu a plných mističek :-)

5.5.2019
V sobotu 4.5.2019 jsme se s Felixem zúčastnili MVK v Brně v hotelu Voroněž. Felixovi se podařilo získat svou desátou BIS a tím spnil nárok na získání titulu Distinguished show merit - DSM. Máme velkou radost.

28.11.2018
V sobotu odjel náš poslední kocourek Colin do svého nového "doma", kde bude bydlet se svým bráškou Codym. Hodně lásky přejeme oběma kocourkům :-)

19.11.2018
Na sv. Martina, 11.11.2018, odjel do svého nového domova náš černý kocourek Cassius. Doma mu říkají Martin :-) a má ještě kočičí kamarády. Podle zpráv od majitelů se má skvěle a s kočičkami vychází velmi dobře.
Krásný a spokojený život Ti přejeme, černoušku :-)11.11.2018
Včera jsme se zúčastnili MVK v Brně s naším bílým kocourkem Colinem a lilovou kočičkou Malaykou.
Colin se velmi líbil, získal pěkné ocenění EX 1 a nominaci BIS, Malayka získala EX 1

11.10.2018
Bílý kocourek Cody v sobotu odjel ke svým novým mazlitelům, přejeme mu šťastný a spokojený život mazlíčka.
Jeho bráškové - bílý Colin a černý Cassius jsou ještě volní a na své nové mazlitele čekají s láskou, kterou jim oba budou dávat.

16.9.2018
Krémový kocourek Calvin dnes odjel do svého nového domova, kde na něho čekal roční modrý kamarád Alvinek, kocourek od naší Petronellky z loňského vrhu. Přejeme Calvinkovi v novém domově jen to nej..... :-)

7.9.2018
Scarlettčiny kocourci jsou již připraveni odejít do svých nových domovů. Jsou již plně očkovaní, odčervení a mají identifikační čip. Více info o volných kocourcích v sekci Koťátka - Aktuální vrhy

17.7.2018
Máme volné ještě některé kocourky na mazlíčka. Do nových domovů mohou odejít koncem září.


26.6.2018
Scarlettčiny koťátka mají již jeden měsíc , rostou z nich pěkné baculaté kuličky. Scarlettka je výborná máma, dobře se o koťátka stará.

21.6.2018
V pátek 15.6.2018 jsme si přivezli domů novou lilovou kočičku. Malayka je z Polska, děkuji paní Anie, s jakou důvěrou nám svěřila kočičku do naší péče. Malayka je velmi kontaktní, mazlivá a uvrněná kočička. Máme z ní velkou radost.

5.4.2018
V sobotu 31.3. a v neděli 1.4.2018 jsme se s Felixem zúčastnili MVK v Liberci. Byla to moc pěkná výstava, příjemné setkání s milými přáteli. V sobotu získal Felix čestnou cenu HP a nominaci do BIS. V neděli získal HP, nominaci do BIS a vyhrál v kategorii BIS kastrát. Je to takové naše černé štěstíčko, přinese štěstí v pravý okamžik :-)


7.2.2018
Pokud se vše podaří tak, jak bychom si přáli, plánujeme na jaro 2018 koťátka. U Salynky nejsem schopna předpovědět barvy koťátek, bílá mezi nimi určitě bude. U Petronellky bychom mohli očekávat kocourky v barvě modré a holčičky v modroželvovinovém zbarvení.

+420 724 560 160
info@lemargery.cz
Návrat na obsah